Via אולם אירועים, גן אירועים ויה

מה עושים ביום שאחרי?

צילום: רון קובי

מזל טוב! עשיתם את זה!

אחרי כל כך הרבה חלומות, ציפיות, החלטות, תכנונים, התלבטויות והמון המון התרגשות, הגיע היום הגדול, ואנו מקווים שהצלחנו להפוך את חתונתכם במתחם ויה Via – בית לאירועים בלב הפרדסים לאירוע הבלתי נשכח שכה רציתם.

נדמה שלאחר גמר החתונה יש ירידת מתח. האירוע לו ציפיתם עבר, אין הכנות ושורה של משימות וסידורים לפניכם. אך אין זה מדויק: סידורי החתונה לא מסתיימים לגמרי עם תומה. יש עוד כמה וכמה סידורים לימים שאחרי, שבלהט הארגון לחתונה עצמה זוגות נוטים לשכוח.

הרי לכם רשימת סידורים ומשימות לימים שאחרי החתונה:

#1 לנשום עמוק:

על אף שיש מצד אחד הקלה בכך שהחתונה מאחוריכם ושהכל עבר בהצלחה, מנגד, ירידת המתח הזו והחזרה לשגרה בבת אחת אינן קלות. אז תנשמו עמוק, ותחזרו לחיים בצעדים קטנים. הקדישו את היום שאחרי למנוחה זוגית רומנטית – אם בבית מלון או בבית שלכם, ביום חופש להתאוששות הגוף והנפש, לארוחת בוקר במיטה (זכרו: אם לא הספקתם מהתרגשות לאכול בחתונה, אנו נשמח בתומה לארוז לכם חבילות Take Awayטעימות), ולמעט מנוחה, בה נותנים לכל ההתרגשות, המתח והחוויות לשקוע. שימו את הטלפון בצד, והרשו לעצמכם ליהנות מיום שכולו שקט בשניים.

#2 לפתוח מעטפות ולספור את הצ’קים:

כי מי לא אוהב מתנות? ואת ההתרגשות בפתיחת כל מעטפה או מתנה, וקריאת הברכות הלבביות המתחבאות בפנים. כדאי להכין טבלה מסודרת למעקב מתנות/צקים (תמצאו אחת שכזו במחברת העצות והטיפים שלנו), שגם תשמש אתכם כרשימת השמות לסעיף הבא ברשימה שלנו.

#3 לומר תודות:

אחרי החתונה, זה הזמן להגיד באופן אישי תודה לכל החברים והמשפחה, על המתנות, הצ’קים, ועל התמיכה והעזרה ברגעים הלחוצים. אם הרשימה גדולה, זכרו שלא חייבים להתקשר לכולם ביום אחד – פרסו את המלאכה על פני כמה ימים. לאורחים מחו”ל מומלץ לשלוח מכתב תודה עם תמונה מהאירוע. וכמובן, אל תשכחו להפקיד מהר ככל האפשר את הצ’קים בבנק.

#4 הליכים בירוקרטיים:

לטפל בהוצאת תעודת נישואין במחלקת הכתובות שבלשכת הנישואים, למלא את הטופס לשינוי המעמד האישי במרשם האוכלוסין, ואם בחרתם לשנות שם משפחה יש לטפל גם בכך מול משרד הפנים. אל תשכחו: את שינוי שם המשפחה צריך לעדכן גם בתעודת הזהות וגם בדרכון.

#5 ספקי החתונה:

לסגור את כל התשלומים לספקים, אם טרם עשיתם זאת. התרשמתם מהספקים? נהניתם מאולם האירועים? אם כך, המליצו עליהם למתחתנים הנרגשים הבאים באתרי הבית ובעמודי הפייסבוק הרלוונטיים. נשמח גם שתרשמו לנו את המלצותיכם בעמוד הפייסבוק שלנו או דרך ממשק האייפלן.

#6 תמונה שווה אלף מילים:

הצילומים מהחתונה הם סוג של חוויה מחודשת של היום הקסום שלכם, והם ממסגרים בתוכם רגעים קטנים ומתוקים של אושר ושמחה. פגשו את הצלם כדי לאסוף את החומרים, עברו עליהם והתחילו לתכנן את האלבום המושלם שילקט את הפריימים הטובים ביותר לכדי מזכרת יפהפייה לכל החיים.

#7 לתכנן ירח דבש:

אם עוד לא עשיתם זאת כי הייתם עסוקים מדי עם החתונה, עכשיו עם סיומה זה הזמן להתחיל.

תודה רבה לכם על שבחרתם בנו, ויה Via אולם וגן אירועים בנס ציונה, ונתתם לנו את הכבוד לארח אתכם ולחגוג עמכם את היום המאושר בחייכם. שיהיו לכם חיי נישואין מאושרים לא פחות, ונשמח לראותכם בשמחות הבאות בחייכם!

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן