Via אולם אירועים, גן אירועים ויה

ענייני חופה: טיפים לחופה מושלמת

צילום: רון קובי

גם טקס החופה בחתונתכם, אותו רגע בו אתם הופכים לזוג נשוי, דורש מעט מחשבה ותכנון. צוות VIA – גן ואולם אירועים בלב הפרדסים – מגיש לכם טיפים עם כל השאלות והנקודות שכדאי להקדיש להם מחשבה ותשומת לב כדי להפיק חופה מושלמת.

זהו ללא ספק רגע השיא עבור הזוג המתחתן בכל חתונה – החופה. החל מההליכה לקראתה, בידיעה שתחת אותה יריעת בד יקרה השינוי שלו חיכיתם: הרגע בו התחילו חיי הנישואין הארוכים והמאושרים שלכם. אנו במתחם VIA מכירים בחשיבותה של החופה, והקדשנו את מיטב המאמצים להפוך אותה למרשימה, בעיצוב שתי חופות מרהיבות בלב גן אירועים רומנטי וקסום: חופת גזיבו יפהפייה וחופה יפנית מרשימה עם עמודים מוארים ופרוכות משתנות לבחירתכם.

וכאן מגיע החלק שלכם: לחשוב מראש על הכניסה לחופה ועל מהלכה עד לשיר היציאה מהחופה, כי החופה היא רגע נפלא אך חמקמק, החולף מהר מדי, ולכן חשוב לבצע אותו בדיוק כפי שאתם רוצים.

:החלטות חשובות לחופה

הכניסה לחופה – איך אתם רוצים להיכנס לחופה?

ביחד או לחוד, עם ההורים או שהם יחכו לכם מבעוד מועד תחת החופה? איזה שיר או מוזיקה תרצו שילווה אתכם בעודכם צועדים לחופה? ב-VIA אולם אירועים, כאמור, נוכל להציע לכם חופה יפהפייה תחת כיפת השמיים בטבורו של גן אירועים יוקרתי, וגם עיצוב מרהיב לשביל המוביל לחופה.

?מי אתכם מתחת לחופה

האם רק ההורים נמצאים איתכם תחת החופה, או שאתם מעוניינים להזמין גם אחים, סבים וסבתות, שושבינים ושושבינות או חבר/ה שנחשב עבורכם כמו משפחה? חשוב לתת את הדעת על כל אלו, כדי לוודא שיש מקום לכולם, וגם לחשוב על סדר העמידה כדי שלא יסתירו זה לזה אם מדובר בקבוצה גדולה. אם בין העומדים מתחת לחופה ישנם מי שמתקשים בעמידה ממושכת כמו קרובים מבוגרים במיוחד, התריעו על כך לצוות מראש, כדי לארגן כיסא לנוחות מקסימלית.

עדים ומברכים

אל תשכחו לבחור את העדים שלכם לחתונה, ואת מי שאחראי על שבע הברכות (וכדאי לוודא שהוא עומד קרוב לחופה, כדי למנוע עיכובים בזמן אמת).

אם אתם מתכננים שמוזמניכם יישבו במהלך הטקס מול החופה ורוצים שהקרובים ביותר ללבכם יישבו קרוב, חשבו על כך מראש, כדי שנוכל לסמן כסאות שמורים עבורם.

טאץ’ אישי

האם אתם רוצים לשלב כמה מילים אישיות בטקס? נאומים? חשבו על כך מראש.

כוס לשבירה

 בחרו כוס שקל לשבור, בעלת זכוכית דקיקה. כדאי גם לזכור שדריכה על זכוכית הינה מסוכנת, ולכן יש צורך בנעליים שאינן בעלי סוליה דקיקה, וכדאי גם לעטוף את הכוס במפית בד או בנייר כסף כדי למנוע התפזרות של השברים.

חופה באור יום

חושבים על חתונה בשישי בצהריים? בכל חופה המתרחשת באור יום (גם לקראת שקיעה) חשוב לקחת בחשבון את כיוון אור השמש, כדי שאתם או הקהל לא תסתנוורו. אנחנו כמובן נעזור לכם בנושא.

הינומה

 כלות, בחרו הינומה דקה, שאפשר לראות דרכה, כדי שלא תפספסו את ההתרגשות והשמחה על פניהם של החתן ושאר האנשים החשובים לכם מתחת לחופה.

שיר יציאה מהחופה

 נושא לטיפים בפני עצמו… בכל מקרה, יהיה הטעם המוזיקלי שלכם אשר יהיה, דאגו להקשיב למילות השיר שאתם חושבים לבחור: לפעמים בקריאת הטקסט אתם מגלים שהשיר שחשבתם שמדבר על אהבה הוא בכלל שיר פרידה או בנושא אחר לגמרי מששיערתם.

זה הוגן לשתף……

Facebook
WhatsApp
Email

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן